O firmie

Firma Speed-Kan

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem okrągłych szamb betonowych oraz instalacją przydomowych oczyszczalni. Wykonujemy także odwodnienia (instalację odprowadzającą wodę deszczową), jak również studzienki na przepompownie, studzienki osłonowe na studnie głębinowe, przyłącza kanalizacyjne oraz oczka wodne. Stosowana przez nas technologia budowy szamb pozwala nam na udzielenie dwukrotnie dłuższego okresu gwarancyjnego od firm konkurencyjnych. Wyróżniamy się tym, że budujemy zbiorniki (szamba) okrągłe, które charakteryzują się znacznie większą wytrzymałością i trwałością niż szamba kwadratowe. Po wykonaniu prac zapewniamy pisemne potwierdzenie szczelności (szamba) – dokument ten jest niezbędny do odbioru budynku. Każde przyjmowane zlecenie poprzedzamy wcześniejszym spotkaniem w celu ustalenia zakresu prac i wyceny zlecenia. Wycena jest bezpłatna i indywidualnie dostosowana do konkretnego zadania. Dobieramy najlepsze rozwiązania do potrzeb klienta. Działamy na terenie województwa lubelskiego.
Dla osób, które zdecydowały się na oczyszczalnię przydomową świadczymy usługę montażu oczyszczalni, zachęcając do zakupu zbiorników produkowanych przez firmę SOTRALENTZ. (tu można wstawić logo tej firmy)

Dlaczego my?

Nie każdy wie jak mylną decyzją może się okazać szambo z kręgów. W trakcie użytkowania łączenia kręgów rozszczelniają się, a ścieki przesiąkają do gruntu. Dodatkowo, szambo jest narażone na przedostawanie się wody deszczowej do wewnątrz, co podnosi koszty jego użytkowania.

Szamba prostokątne – zajmują bardzo dużą powierzchnię działki, a ich kształt o prostych ścianach jest mniej wytrzymały na napór ziemi niż w przypadku szamba o kształcie okrągłym.

Wyjątkowa technologia – nasze szamba są jednolicie wylane, dzięki czemu nie mają żadnych złączeń, co zapewnia ich dłuższą żywotność i możliwość doboru jakości materiału.